top of page

O nas


Nie jest łatwe mówić o sobie, ale postaramy się podzielić się tym, skąd pochodzimy, naszym obecnym etosem i naszą prawdziwą wizją tego, jak chcemy, aby nasz biznes ewoluował.

Czy każdy biznes zaczyna się od skromnych początków, czy to tylko my?

W naszych pierwszych biurach (garażach), w których panował mróz, dwóch założycieli firmy oddalonych od siebie prawie 500 kilometrów pracowało nad projektami pierwszych produktów i ręcznie składało pierwsze zamówienia... wszystko to wydaje się dość odległe.

Teraz, mając zakłady produkcyjne zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na całym świecie, dostarczamy innowacyjne produkty związane z sektorem budowlanym, które wykorzystują najwyższej jakości materiały, reprezentują doskonały stosunek jakości do ceny i zostały rygorystycznie przetestowane w sytuacjach budowlanych przed wprowadzeniem na rynek.

Słuchając naszych klientów i oceniając sektor branży budowlanej, Metex kontynuuje rozwój swojego portfolio produktów związanych z budownictwem, opracowując nowe produkty lub ulepszając istniejący produkt i asortyment poprzez silnych partnerów w łańcuchu dostaw.

Naszym celem jest zapewnienie fantastycznego, wielokanałowego doświadczenia za pośrednictwem tej strony internetowej, telefonu i naszej zaufanej sieci dystrybutorów.

Wierzymy, że wysokiej jakości innowacje produktowe zapewniają lepsze wrażenia użytkownika, które będą nadal przynosić korzyści profesjonalistom z branży budowlanej, samodzielnym budowniczym i majsterkowiczom.

 

Zobacz nasz asortyment tutaj.

Więcej informacji o Metex znajdziesz w naszych wpisach na blogu.

bottom of page